V decembri 2007 mi vyšla prvotina Vždy sa vráť, ktorá mala v tom období slušný úspech a priaznivé ohlasy. Na jar 2009 sa v preklade objavila na českom trhu pod názvom Pokaždé se vrať.

Dve ženy, jeden muž. Sebeckosť, nezdravá závislosť, pochybné hodnoty, zdanie lásky. To môže viesť aj k tomu najhoršiemu...

 

O necelý rok od vyjdenia prvej knihy, v novembri 2008, prichádzam s druhým románom Láska, hriechy a nádeje.

Pozadím celého príbehu sa nesie problematický vzťah matky a dcéry. Hlavná hrdinka hľadá samu seba, minulosť má na ňu ale stále veľký vplyv. Ubližuje sebe aj ostatným, nevedomky si osvojuje správanie matky, ktoré tak odsudzovala. Nájde niekedy vnútorný pokoj?  

 

Deň 21.9. 2010 bol pre mňa trochu iný tým, že konečne vyšla moja tretia kniha, spoločenský román Sviňa život.

Čitateľ sa na základe myšlienok hlavných hrdinov postupne dozvedá príčiny ich skutkov. Poukazujem na skutočnosť, ako pomerne ľahko sa dá zamotať do siete zločinu, takisto si na pretras beriem snobstvo, pretvárku, pokrytectvo spoločnosti ale aj bežných ľudí, no zároveň som do príbehu vniesla príchuť lásky a priateľstva.

 

Štvrtá kniha Premárnený čas sa dostala na pulty kníhkupectiev v septembri 2012.

Zvolila som si netradičného rozprávača, dušu zosnulého muža, ktorý však v príbehu hrá svoju úlohu. Pozoruje, spomína, analyzuje počínanie za života, intenzívnejšie sa prihovára čitateľovi v krátkych posolstvách, v ktorých priznáva, ako trestuhodne premárnil čas, ako si myslel, že je čas na slová, dotyky, úctu, ospravedlnenie, na lásku.

Je to príbeh o závislosti, nízkych pudoch, o láske a návode na možné zlepšenie života. Nabáda čitateľa na chvíľu sa zamyslieť a prehodnotiť svoje pozemské počínanie.